Duże wyzwanie zakończone sukcesem – Masters Chillli Tennis Open 2019. 

W turnieju, który odbył się w dniach 02-04.08 wzięło udział 129 zawodników z różnych stron świata, w tym z Hiszpanii, Australii, Włoch, Armenii, Rosji, Belgi, Francji, Niemiec, Argentyny, Brazylii, Chile, Holandii, Chin, Czech, Irlandii Płn., Kolumbii, Portugalii, RPA, Serbii, Słowacji, Wielkiej Brytanii i Polski.

Trzy dni pełne niezapomnianych przeżyć poprzedziła czwartkowa rejestracja, gdzie po dopełnieniu wszelkich formalności przyszedł czas na niezwykłą część rozrywkową - intrygujące występy taneczne czterech pięknych dam :)

 

Dzień 1

W pierwszym dniu mecze odbywały się na dwóch obiektach: kortach tenisowych Sport Park Budowlani w Chorzowie oraz kortach tenisowych na Muchowcu w Katowicach. Jak zawsze, wystartowaliśmy wczesnym rankiem, rozpoczynając od przygotowania śniadania dla uczestników. Królowały kolorowe kanapki, banany i arbuzy :) Następnie, wyposażeni w walki talki, rozbiegliśmy się po kortach, by wszystkiego dopilnować. Intensywny dzień zakończyliśmy wraz z zawodnikami na imprezie w klubie HAH, gdzie co wytrwalsi bawili się przez całą noc.

 

 

Dzień 2

W sobotę spotkaliśmy się na chorzowskich kortach. Kolejne mecze, wygrane, a pomiędzy chwila, by spędzić czas ze znajomymi, by zrobić niezapomniane zdjęcia w foto budce lub po prostu odpocząć, coś przekąsić. Największym wzięciem cieszyły się domowej roboty ciasta, które zniknęły w oka mgnieniu. W przyszłym roku postaramy się, aby było ich jeszcze więcej :)

Zmęczeni i uśmiechnięci, wybraliśmy się wieczorem na wspólną kolację do hotelu Altus, gdzie obok dobrego jedzenia można było podziwiać nocną panoramę Katowic.

 

 

Dzień 3

Niedziela - apogeum emocji na kortach, jak i poza nimi. Finałowe zmagania zawodników oraz czas pożegnań. Ostatni dzień turnieju uwieńczony został ceremonią rozdania nagród, podczas której wśród oklasków i uśmiechu wręczyliśmy zwycięzcom statuetki Masters Chillli Tennis Open 2019.

 

Otoczeni ludźmi z pasją, w miłym towarzystwie, nie zauważyliśmy, gdzie umknęły te trzy dni.

Dziękujemy WSZYSTKIM za uczestnictwo i pomoc w organizacji.