Turniej tenisowy CTO MASTERS 2019

Turniej tenisowy „Chillli Tennis Open” organizowany przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Chillli Katowice pod pieczą międzynarodowej organizacji tenisowej GLTA odbędzie się w tym roku już po raz dziewiąty! Nasz turniej był pierwszym i przez długi czas jedynym turniejem tenisowym LGBT+ w Polsce, a w 2018 roku został wyróżniony nagrodami  Federacji GLTA „Najlepszy mały turniej „ oraz „Najlepszy TEAM”

 Tym razem czeka nas jest to edycja specjalna „ MASTERS”.

W ubiegłych latach gościliśmy w Katowicach od 40 do 80 zawodników. W 2019 roku ma być inaczej...  Już w tym momencie zarejestrowanych jest prawie 130  zawodników z 23 krajów na całym świecie , a spodziewamy się dużo większej frekwencji . Jak co roku turniej odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia. Wydarzenie rozpoczyna się czwartek 01.08  wycieczką z przewodnikiem po Katowicach a kończy się w   niedzielę wieczorem 04.08 rozdaniem nagród. ( szczegółowy plan do wglądu na stronie www.chillli.pl )

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa, wsparcia czy  jakiejkolwiek pomocy w tym wydarzeniu!  Jest to niesamowite  przeżycie, w którym można nawiązać mnóstwo wspaniałych przyjaźni, poznać nowych ludzi, zmierzyć się z wyzwaniami  organizatorskimi lub po prostu spędzić w miłej atmosferze wolny czas ze środowiskiem LGBT+. Można się zarejestrować na turniej poprzez stronę GLTA lub dołączyć do organizacji kontaktując się mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub przez FaceBook  

Widzimy się w sierpniu!

CTO GALLERY -> here 

CHILLLI TENNIS OPEN 2019  REGISTRATION ->  NOW