Chillli Taniec to po prostu taniec towarzyski w Katowicach pod wezwaniem Chillli, czyli jedyna grupa equality dance w Katowicach!

Grupa tańca towarzyskiego equality, w której to panowie proszą do tańca panów, a panie tańczą z paniami. Już ponad dwa lata za nami, a Katowice dalej tańczą!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z grona LGBT i nie tylko na zajęcia tańca! 

 

Ciągle czekamy na Wasze zgłoszenia! Można się do nas zapisać nieprzerwanie przez cały rok! 

 

Jeśli podoba Wam się taniec towarzyski, chcielibyście poczuć niesamowitą chemię tańca ze swoimi partnerami czy z nowo poznanymi osobami, a może chcielibyście zmierzyć się z innymi parami na turniejach equality dance - piszcie śmiało, pytajcie, bądźcie częścią nas i tego śmiałego przedsięwzięcia! Czytajcie również o tańcu equality w pozostałych zakładkach.

Miejsce: Centrum Katowic

Godzina: od 20:30 - 22:00

Cena:  Zajęcia prowadzone za darmo.  Zbieramy się tylko na wynajem sali 15 zł

DzieńPoniedziałek 

kontaktTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Garść informacji na temat grupy tanecznej również na profilu na Fellow -  ChilllliTaniec -     http://fellow.pl/profile.php?profile=ChillliTaniec


Warto także dodać, że reprezentanci Chillli startują nieprzerwanie od 2015 roku w międzynarodowych turniejach equality, m.in. w Berlinie, Wiedniu, Frankfurcie, Kopenhadze i Dreźnie. Z każdego turnieju wrócili z medalami! O szczegółach możecie przeczytać w zakładkach "osiągnięcia taneczne" oraz "wspomnienia z turniejów".

Pamiętajcie, że Wy również możecie się kiedyś pojawić na takim turnieju! Gorąco zapraszamy na zajęcia tańca towarzyskiego do Katowic!

Katowice- Gay-Lesbian-Transgender-Bisexual-Hetero-Friendly