Przed nami nowy rok, rok kolejnych wyzwań, planów i ciężkiej pracy. Zanim jednak o przyszłości, cofnijmy się na chwilę do kilku wydarzeń minionego, gorącego lata 2013 roku, o których nie mieliśmy okazji jeszcze wspomnieć.

Czerwiec to pełen sukcesów turniej Volup Summer Cup 2013 w Warszawie. Tym razem wystawiliśmy do walki aż trzy składy. Zawodnicy z poziomu A/B+ stanęli na drugim stopniu podium zdobywając srebrne medale.
Sierpień upłynął pod znakiem największego turnieju tenisowego LGBT w Polsce - Chillli Tennis Open 2013 , zorganizowanego przez naszą drużynę i jej sympatyków. Na kortach w Katowicach zmierzyło się kilkudziesięciu zawodników z Polski oraz między innymi z Czech, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii i Niemiec. Bardzo ucieszyło nas uznanie i pozytywne opinie uczestników. To dało nam kopa do zorganizowania turnieju Chillli Tenis Open w tym roku na jeszcze większą skalę.

Ale dość już wspomnień, mamy wiele do zrobienia. Zaczynamy od zaraz. Już w lutym jedziemy po medale na turniej Glam Cup w Krakowie.

Trzymajcie kciuki!!!

 

Katowice- Gay-Lesbian-Trans-Bisexual-Hetero-Friendly