Glam Cup - Kraków 2014

 

Czas na wspomnienia z krakowskiego turnieju. Druga już edycja Glam Cup odbyła się między 13 a 16 lutego i towarzyszyła jej jeszcze większa ilość emocji i atrakcji.

Zaczęło się dość poważnie, bo dyskusją na temat homofobii w sporcie zorganizowaną wraz z portalem queer.pl. Później przyszedł już czas na zabawę, którą zapewniło karaoke.

W piątek, w Dzień Zakochanych, kluczowym elementem była rejestracja, która jak w poprzednim roku odbyła się w Glam- tramwaju, sunącym ulicami pięknego Starego Miasta. Zwiedzaniu towarzyszyła również impreza powitalna, która odbyła się w klubie B4. Niespodzianką były na pewno Glamowe Drag Queen oraz Drag King!

Ale głównym punktem całego wydarzenia były oczywiście sobotnie rozgrywki. Chociaż drużyn było całkiem sporo, trzeba przyznać, że Krakersy poradziły sobie doskonale z organizacją!

Chillli reprezentowały dwie drużyny, na poziomie A oraz C. Obie zaprezentowały trochę słabszą formę i zajęły 6 miejsce na poziomie A oraz 9 miejsce na poziomie C. I cóż, może nie udało się podbić krakowskiej hali, ale na pewno podbiliśmy krakowski parkiet na sobotniej imprezie głównej!

W niedzielę czekał oczywiście na nas dobry brunch, a później czas już było wracać do domu z nowymi doświadczeniami, wspomnieniami i pozytywnym nastawieniem na kolejne turnieje.