Prague Rainbow Sping - Praga 2013

Już prawie maj, a co za tym idzie, pełną parą przygotowujemy się do kolejnego turnieju - Prague Rainbow Spring. Po zeszłorocznych sukcesach, kiedy przywieźliśmy z Pragi aż dwa srebrne medale, w tym roku mamy ochotę na więcej i przymierzamy się do .. złota! Sił i chęci nam nie brakuje. Trzymajcie kciuki za oba nasze składy, które już za tydzień będą rozgrywać mecze u naszych sąsiadów w Pradze.

Pomimo ogromnych chęci i starań oba nasze zespoły wróciły z Pragi bez zdobyczy medalowych.
Swoim zachowaniem i grą udało nam się jednak wypracować nagrodę specjalną: Drużyna Fair Play!
Tegoroczny turniej okazał się trudniejszy od poprzedniego. Mimo że drużyny spisały się naprawdę nieźle, konkurencja okazała się jeszcze lepsza.

 


Gratulujemy zwycięzcom i liczymy na rewanż(e) w nadchodzącym już wielkimi krokami Volup Summer Cup 2013 już w czerwcu w Warszawie.

 

 

GLAM Cup - Kraków 2013 - pierwszy międzynarodowy turniej siatkówki LGBT w Krakowie, zorganizowany przez zaprzyjaźnioną drużynę KKS Krakersy

 

Trochę czasu minęło (turniej miał miejsce w dniach 14 - 17 lutego 2013), co nie zmienia faktu, że wspomnienia pozostają w nas do dziś. Tak fantastycznego turnieju nie można zapomnieć. Atmosfera  była wprost bajeczna. Począwszy od rejestracji, którą gospodarze turnieju urozmaicili fantastyczną podróżą po krakowskich ulicach zabytkowym tramwajem, poprzez rozgrywki oraz szaloną imprezę, aż po niedzielny smakowity brunch. Dzięki wspaniałej organizacji, zapewnionej przez drużynę Krakersów, dzień rozgrywek przebiegał bez większych stresów i problemów. Dodatkowo na przyjazną i fantastyczną atmosferę miała wpływ rozbrzmiewająca z głośników muzyka, która pozytywnie nastrajała i minimalizowała pojawiający się stres i równocześnie przygotowywała do wieczornych szaleństw.Podsumowując krakowski turniej można powiedzieć tylko jedno: więcej takich turniejów, na taki turniej chce się wracać! Pełny profesjonalizm organizatorski, brawa Krakersy!


A jak my wypadliśmy na turnieju? Spośród 31 drużyn, które zjechały się do Krakowa, drużynę Chillli reprezentowały dwa składy - z poziomu C oraz z poziomu wyższego. Z Krakowa przywieźliśmy srebrny medal wywalczony na poziomie B – brawa chłopaki! Pocieszyli tym samym drużynę składu C, która zmagając się z kontuzjami dzielnie walczyła na boisku. Oczywiście nikt się nie poddaje i chcemy więcej. W przyszłym roku pojawimy się w grodzie Kraka ponownie, tym razem postaramy się pokonać smoka!

Pełni werwy i pasji do siatkówki ciężko pracujemy, bo przed nami kolejne turnieje…