• Wspomnienia :) -> Zapraszamy wszystkich na CTO 2017
  • Taniec w parach o tej samej płci - Serdecznie zapraszamy!
  • Nasi partnerzy - Zapraszamy do współpracy !!
  • WIEDEŃ 2017 - 3 drużyny z Chillli Katowice przywiozły 3 medale jeden zloty i dwa srebrne!

Turnieje - rok 2012

Nadrzędna kategoria: ROOT Opublikowano: poniedziałek, 10, sierpień 2015

Multiaction WrocLove Tournament - Wrocław 2012

No i mamy kolejny sukces.

Tym razem byliśmy ugoszczeni przez naszych przyjaciół z klubu Multiaction, który w dniach 21 - 23 września 2012 był organizatorem turnieju piłki siatkowej we Wrocławiu - Multiaction WrocLove Tournament 2012.
Na turnieju zaprezentowaliśmy się dwoma składami i zajęliśmy pierwsze miejsce na poziomie A/B+ oraz trzecie na poziomie B-/C.
Wielkie gratulacje dla zawodników, kibiców i przede wszystkim organizatorów!

Volup Summer Cup - Warszawa 2012

Przygotowania do turnieju:

24 drużyny, w tym 13 z Polski... przed nami kolejny turniej siatkarski. Tym razem Chillli Katowice jedzie do Warszawy walczyć o medale z zawodnikami z dziewięciu krajów. Tak jak w Pradze, zostały stworzone trzy drużyny– dwie na poziomie C i jedna jako B+. Po emocjach związanych z czeskimi zawodami trenujemy, by przynajmniej powtórzyć ostatni wynik i zdobyć kolejne medale. Poziom C zdominowany jest przez drużyny z Polski, na 5 składów 4 pochodzą z naszego kraju, mimo sympatii zbudowanej w Pradze zapowiada się ostra rywalizacja o miejsca na podium. Na obu poziomach będziemy walczyć między innymi z organizatorami turnieju. Przed nami jeszcze tylko kilka treningów, ustalenie taktyki, nowe ustawienie na boisku, dopracowanie techniki ale przede wszystkim dobra zabawa. Jedziemy jako jedna drużyna, która będzie się wspierać, dopingować i cieszyć z każdego zdobytego punktu.

Wyniki:

W trakcie Volup Summer Cup 2012, odbywającego się w dniach 1 - 3 czerwca nasze trzy teamy wywalczyły następujące medale.

Na poziomie C, w finale podzieliliśmy się ZŁOTEM i SREBREM, a poziom A/B+ zdobył SREBRO. Brawo dla zawodników, brawo dla drużyny, brawo dla organizatorów!

Prague Rainbow Spring - Praga 2012

.

Tym razem Śląsk reprezentowały aż trzy drużyny – dwie na poziomie C i jedna jako B+. To był udany turniej, z Czech wróciliśmy z dwoma srebrnymi medalami!

Mimo zmęczenia i drobnych kontuzji Chillli nie poddała się w żadnym meczu,walczyliśmy o każdy punkt, cieszyliśmy się z każdego zwycięstwa. Liczne treningi przyniosły nam zasłużone miejsca medalowe a oprócz tego rewelacyjną atmosferę drużynową.