Lato w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza i mimo szaleńczych burz przechodzących nad nami, sezon trwa w pełni, zarówno ten plażówkowy, jak i grillowy.

 

  W tym roku Chilllijki uskuteczniły akcję „namiot”. Mimo ciężkich przygotowań do turnieju CTO udało nam się w lipcu dwukrotnie wyjechać na weekend pod namioty. Grill, plaża,      wszelkiego rodzaju aktywności sportowe, gry, zabawy, tańce, zalane namioty – to wszystko pozostanie u nas na pewno w pamięci, a to przecież jeszcze nie koniec pięknych,    letnich dni.

 

  Za nami nasz unikalny turniej tenisowy CTO 2015, z którego relację można poczytać w innej zakładce. Oczywiście szykuje się dzięki temu małe świętowanie, w końcu sukces    trzeba oblać! Tym bardziej, że to okrągła rocznica – zorganizowaliśmy z powodzeniem już 5 turniej pod banderą Chillli!

 

  I cóż, lipiec się skończył, turniej się skończył, ale sierpień trwa! Pogoda nam na razie dopisuje i miejmy nadzieję, że tak zostanie. Przed nami kolejny miesiąc szaleńczych przygód    Chillli. Zobaczymy ile nam się uda w tym miesiącu zorganizować wypadów, czy to nad wodę, pod namiot, na koncert, czy po prostu pograć w plażówkę. Masz jakiś pomysł i chcesz    się nim z nami podzielić? Zapraszamy! Jesteśmy otwarci na propozycje, bądź częścią nas! Ryzykujesz tylko dobrą zabawę oraz spędzenie czasu z pozytywnie zakręconymi   ludźmi.