• Gorące podziękowania za wsparcie naszego turnieju dla partnerów Chillli Tennis Open 2018!!!
  • Taniec w parach tej samej płci - Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Zajęcia od października!
  • Nasi partnerzy - Zapraszamy do współpracy !!!
  • Gorąco zapraszamy na Treningi siatkarskie zaczynamy 07.09.2018 !

Chillli Tennis Open 2012

Nadrzędna kategoria: ROOT Opublikowano: środa, 06, czerwiec 2012

 

Chillli Tennis Open 2012

Po niewątpliwym sukcesie ubiegłorocznych I Mistrzostw Polski LGBT w tenisie ziemnym, organizacja kolejnego turnieju CHILLLI Tennis Open była czymś oczywistym. Ponownie grupa śmiałków z Chillli zebrała się w grupie i podjęła się wyzwania CHILLLI Tennis Open, tym razem 2012! Proces przygotowawczy do organizacji turnieju nie jest łatwy i z pewnością jest złożony. Przed samym turniejem odbyło się sporo spotkań ustalających podział obowiązków, postęp w przygotowaniach itp. Bo mogłoby się wydawać, że to tylko kilka prostych spraw do załatwienia, wynająć korty, kupić nagrody i już. Nic bardziej mylnego, ale może nie będziemy wchodzić aż tak do „kuchni” CTO Organizacji, zrobimy to innym razem.

W pierwszy weekend sierpnia, w połowie lata, do Katowic zawitali miłośnicy gry w tenisa, a może miłośniczki? W końcu forma wyboru zawodniczki z WTA Tour przyjęła się z sympatią. Padający deszcz w piątkowy rejestracyjny wieczór nie przeszkodził nikomu w spotkaniu się w KATO przy najbardziej towarzyskiej ulicy miasta.

Sobotnio-niedzielne rozgrywki ponownie odbyły się na będzińskich kortach i znowu turniej został podzielony na dwa poziomy zaawansowania, a do rozegrania były mecze singlowe, jak i deblowe. W tym roku zjechało ponad dwudziestu zawodników, w tym spora grupa z Czech, którą z przyjemnością Chillli ugościło.

Słońce świeciło nam przez oba dni, podgrzewając emocje momentami do czerwoności. Zawodnicy musieli zmagać się z kontuzjami, nerwami, łamanymi rakietami. Kibice z transparentami, okrzyki i brawa towarzyszyły do końca finałowych rozgrywek.

Nie można zapomnieć oczywiście o sobotniej imprezie w katowickim Klubie Mirage, podczas której można było odstresować się przed pełnym emocji kolejnym dniem, jak i kończącym turniej niedzielnym karaoke, podczas którego odśpiewano sporo znanych i lubianych kawałków.

CHILLLI Tennis Open 2012 zapadł w pamięci wszystkim uczestnikom i z pewnością nakręcił ich na kolejny rok.

 

 

CTO 2012 


Odsłony: 2293